Geplaatst op Geef een reactie

Taart tabel Funcakes bescuit mix

Het onderstaande tabel is gebaseerd op:

  • Een bakvormhoogte van 7cm. Bij een vorm van 10 cm hoog kun je de helft extra rekenen.
  • Als je bakvorm lager is, kun je deze verhogen door middel van een reep bakpapier
  • De schema’s zijn gebaseerd op FunCakes Biscuitmix (Let op: ze komen ze niet volledig overeen met de verhouding op de verpakking zelf. Dat heeft te maken met de bakvormen, hoeveelheid afgerond en hoe je het precies mixt etc.
  • De hoeveelheid ei in gram is na het breken van het ei (restjes zijn lekker voor een omelet)
  • Als je hele eieren wilt gebruiken, ga dan uit van ei maat M = ca. 50 gram en dan naar boven afronden
  • De hoeveelheden marsepein/rolfondant zijn een indicatie. Het hangt er natuurlijk vanaf hoe dik je het uitrolt.
  • Pas de hoeveelheden aan als je hogere dan wel lagere taarten bakt
  • Het aantal personen per taart is ook een indicatie en iets meer of minder zijn. Dat hangt af van de hoogte van de taart en de grootte van je stukjes.

RONDE VORMEN FUNCAKES BISCUITMIX

Maat (cm doorsnede)1516182022242526283035
Biscuitmix (gram)115130160200240290315340390450615
Ei (gram)85100125155190225240260305350475
Water (gram=ml)1213162025303235404562
Marsepein/Rolfondant (gram)325350400450525575600650700775975
Aantal stukjes6791113151718212433

VIERKANTE VORMEN FUNCAKES BISCUITMIX

Maat (cm)20252628303540
Biscuitmix (gram)2554004305005757801020
Ei (gram)195310335385445605790
Water (gram=ml)254043505878100
Marsepein/rolfondant (gram)600800800900100012501500
Aantal stukjes14212327314254

BLANDA SCHALEN: BOLVORMIGE SCHALEN FUNCAKES BISCUITMIX

Maat (cm doorsnede)122028
Biscuitmix (gram)50270400
Ei(gram)40210310
Water (gram=ml)52740
Marsepein/Rollondant (gram)200450*600*
Aantal stukjes2 á 411*17*
Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.